Adatvédelmi tájékoztató: A felhasználói élmény fokozása és a személyre szabott legjobb ajánlatok érdekében, valamint kényelmi illetve statisztikai célból weboldalunk  cookikat (sütiket) tárol a készülékén és webszervereken. Ezen adatok tárolásának módját a “Beállítások” feliratra kattintva tudja módosítani. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információ az "Adatvédelmi szabályzat" menüpontban található.

Gross csavarhúzó készlet, három komponensű nyél, S2 acél, PH, 3 darabos

4.790 Ft (3.772 Ft + ÁFA)
Cikkszám: TLS-12166
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Szállítási díj890 Ft
Elérhetőség: Külső raktáron

A Gross márka a gyártási kultúra és a szerszámfejlesztési innováció kombinációja.

  • High-tech gyártás, modern technológiák, a legjobb anyagok.
  • Maximális terhelést meghaladó körülmények között végzett tesztekkel igazolt hibátlan európai minőség
  • Tökéletes ergonómia és modern kialakítás
  • Munkavédelem
  • Kopásállóság és tartósság
  • Lakatos, asztalos, rögzítő, mérő, vágószerszámok széles választéka

A Gross eszköz  azok számára készült, akik professzionális szinten szeretnek dolgozni.

Garancia
Garancia
Áruházunk
Áruházunk
Szállítási díjak
Szállítási díjak
Ingyenes szállítás 45.000 Ft felett
Ingyenes szállítás 45.000 Ft felett

Leírás és Paraméterek

6 darabos Gross csavarhúzó készlet S2 acélból, 3 komponensű fogantyúval, kereszthornyos Philips rögzítőelemek (PH0, PH1 és PH2) rögzítésére és eltávolítására alkalmas. Hasznos professzionális javítási, építési és szerelési munkákhoz. Az univerzális készlet 3 db 75-150 mm-es tengelyű csavarhúzót tartalmaz, így használható rögzítőelemekkel a felületen és a mélyedésekben.

  • Tartósság - A csavarhúzók kiváló minőségű S2 szerszámacélból készülnek.
  • Nagy erőforrás - az indukciós edzésnek köszönhetően a munkadarabok keménysége 56-58 HRC, ami biztosítja kopásállóságukat.
  • Könnyű használat – a speciális hornyok és a horgok foszfátbevonata jobb tapadást biztosít a rögzítőelemekkel, megelőzve a sérüléseket.
  • Korrózióállóság – a krómozott csavarhúzó tengelyek meghosszabbítják élettartamukat.
  • Mágneses hegyek - a rögzítők biztonságosan rögzítve vannak a csavarhúzók nyílásán, így könnyen bevezethetők a lyukba.
  • Sokoldalúság - A fogantyúk alján található hatlapú fülek lehetővé teszik a 10 mm-es csavarkulcs használatát a megnövelt nyomaték érdekében.
  • Nagy és egyértelmű jelölések - a nyílás mérete minden fogantyú tompalemezén fel van tüntetve, ami megkönnyíti az adott feladathoz megfelelő csavarhúzó megtalálását.
  • Tartós és kényelmes - A 3 részes fogantyúk szorosan csatlakoznak a tengelyekhez a kényelmes fogás érdekében.

 

Precíziós munkához igen
Elemek száma 3
Mágneses tulajdonságok Igen
Anyaga S2 acél
Tipp típusa PH
Fogantyú alakja egyenes

Vélemények

Írja meg véleményét!
Garancia
Garancia
Termék visszaküldés
Termék visszaküldés
Ügyfélszolgálat
Ügyfélszolgálat
Ajánlatkérés
Ajánlatkérés
Csomag nyomkövetés
Csomag nyomkövetés
Szállítási és átvételi pontok
Szállítási és átvételi pontok