Leírás és Paraméterek
Ez a 285 mm-es kipufogó-akasztó leszerelő fogó nélkülözhetetlen eszköz az autószerelők számára, biztosítva a megbízhatóságot és a pontosságot a kipufogó-akasztók eltávolításakor.
- Funkcionalitás: A fogót úgy tervezték, hogy hatékonyan és biztonságosan összenyomja a kipufogó akasztókat a sérülés veszélye nélkül.
- Felépítés: A kiváló minőségű acélból készült masszív konstrukció intenzív használat mellett is biztosítja a szerszám megbízhatóságát és tartósságát.
- Alkalmazás: Tökéletes autóműhelyekben, javítószolgálatokban és autós hobbiban való használatra.
- Ergonomikus fogantyúk: Az ergonomikus kialakítású fogantyúk kényelmes fogást és pontos irányítást biztosítanak munka közben.
- Biztonság: A fogók biztosítják a kipufogó akasztók biztonságos és stabil eltávolítását, minimálisra csökkentve az autó vagy a szerszám károsodásának kockázatát.
- Sokoldalúság: Különféle méretű kipufogóakasztókhoz illeszkednek, így sokoldalú és sokoldalúan használható.
Hossz | 285mm |
Anyaga | Tartós acél gumi markolattal a fogantyún |
Vélemények
Írja meg véleményét!