Leírás és Paraméterek
Gross PIRANHA laminált fémfűrész 360 mm-es pengehosszúsággal, edzett fogakkal 2D élezéssel és 15-16 TPI osztásközzel, műanyag nyéllel, kompozit és műanyag anyagokkal való megmunkáláshoz - laminált, MDF, farostlemez, forgácslap, polisztirol hab, poliuretán. A 2D-s élezésű fogak lehetővé teszik, hogy a tőled távolabbi és az Ön felé irányuló irányban vágjon. A finom, 15-16 TPI osztású fogaknak köszönhetően a lehető legvékonyabb és legpontosabb vágás érhető el. A fémfűrész hasznos lesz a javítási és befejező munkák során.
- Megbízhatóság — a 48-52 HRC keménységű SK-5 japán szerkezeti acélból készült penge nagy terhelésnek ellenáll, a fogantyú pedig ütésálló ABS műanyagból készült.
- Hatékony munkavégzés - a fogak 2/3 magasságban nagyfrekvenciás áramokkal edzettek, keménységük pedig 64-66 HRC, így hosszú ideig megőrzi élességét.
- Tartósság - A fogalapok nincsenek maximálisan edzettek, ami csökkenti a munkadarab deformálódásának kockázatát kemény anyagokkal végzett munka során.
- Biztonság – A műanyag burkolat megakadályozza, hogy a szerszám tárolása vagy szállítása közben véletlenül érintkezzen a vágóéllel.
- Korrózióállóság - védő polimer bevonat kerül a vászonra.
- Ergonomikus - a fogantyú kényelmesen illeszkedik a kézbe, kényelmes működést biztosítva.
- Garantált minőség - a szerszámot egy tajvani gyárban gyártják, minden technológiai követelménynek megfelelően.
Hossz | 360 mm |
Fogak | 2D |
Penge acélminőség | SK5 |
Cél | laminált munkához |
Fogantyú | műanya |