Adatvédelmi tájékoztató: A felhasználói élmény fokozása és a személyre szabott legjobb ajánlatok érdekében, valamint kényelmi illetve statisztikai célból weboldalunk  cookikat (sütiket) tárol a készülékén és webszervereken. Ezen adatok tárolásának módját a “Beállítások” feliratra kattintva tudja módosítani. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információ az "Adatvédelmi szabályzat" menüpontban található.

Geko menetjavító készlet M8x1.25mm

4.780 Ft (3.764 Ft + ÁFA)
Cikkszám: GKP-G02882
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Szállítási díj890 Ft
Elérhetőség: Külső raktáron

A GEKO egy lengyel vállalat, melynek szárnybontogatása a 80-as és 90-es évek fordulójára tehető, ekkor a cég a lengyel szerszámipar vezető vállalatainak termékeit kezdte forgalmazni. A piac ismerete, a sokéves tapasztalat, és az elégedett vásárlók lehetővé tették számukra, hogy 2004-ben bemutassák saját márkájukat. A GEKO Közép-Európa egyik legversenyképesebb vállalatává nőtte ki magát az évek során, melynek fő céljuk kezdettől fogva a legjobb ár-érték arány kialakítása a vásárlók számára.

Garancia
Garancia
Áruházunk
Áruházunk
Szállítási díjak
Szállítási díjak
Ingyenes szállítás 45.000 Ft felett
Ingyenes szállítás 45.000 Ft felett

Leírás és Paraméterek

Sérült menetjavító készlet M8x1,25mm. A készlet tartalmaz egy kiváló minőségű HSS4341 gyorsacélból készült menetfúrót, egy vezetőgombot, egy lyukasztót és egy spirális betétkészletet.

  • Fúró és menetfúró kiváló minőségű HSS4341 gyorsacélból,
  • M8 menetes javításra tervezve
  • spirálbetétek edzett rozsdamentes acél
  • műanyag csomagolásban

 

Anyaga acél, rozsdamentes acél, HSS4341 gyorsacél
Spirálbetétek száma 30 db
Menetekhez igazítva M8x1,25 mm

Vélemények

Írja meg véleményét!
Garancia
Garancia
Termék visszaküldés
Termék visszaküldés
Ügyfélszolgálat
Ügyfélszolgálat
Ajánlatkérés
Ajánlatkérés
Csomag nyomkövetés
Csomag nyomkövetés
Szállítási és átvételi pontok
Szállítási és átvételi pontok